Zvalili sme máj a zabavili sa
V piatok 29.5.2026 sme na obecnom námestí najskôr zvalili májku, ktorá ho zdobila v mesiaci máj a následne sme sa mohli zabaviť na tanečnej zábave s kapelou IDEAL BAND.
Ďakujem všetkým za účasť a vytváranie dobrej nálady a všetkým, ktorí pomohli s organizačno-technickým zabezpečením tejto akcie.
Dušan Chvíľa - starosta