Obec Hôrky

starosta

Poďakovanie sponzorom: Helios Slovakia s.r.o., Stavebniny Hrnko

Vážení obchodní partneri,

dovoľujem si Vám touto cestou ešte raz poďakovať v mene Obce Hôrky za Vašu sponzorskú pomoc  v roku 2016 pri zveľaďovaní našej obce.

Ďakujem , prajem Vám veľa úspechov v osobnom živote i v podnikaní a teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Novoročné prianie

Vážení spoluobčania!

Spoločne sme prekročili prah Nového roku 2017. Ďakujem Vám za podporu v uplynulom roku 2016. Zvlášť chcem poďakovať tým našim občanom, ktorí dobrovoľne svojou prácou pomohli obci či pri budovaní námestia, sťahovaní detského ihriska, alebo pri ostatných prácach a akciách v prospech našej obce. Moje poďakovanie patrí aj členom Obecného futbalového klubu za všetky aktivity v prospech obce, ale i za prácu, ktorú odvádzajú pri úprave športového areálu, ako aj pánom Rudolfi a Ondrejovi Grečnárovcom za úspešnú reprezentáciu našej obce so svojimi strelcami a tiež členom Dobrovoľného hasičského zboru.

Na prahu Nového roku mnohí z nás vyslovujú rôzne osobné predsavzatia a želania. Prajem Vám, aby ste mali po celý rok toľko energie a síl, že všetky priania dokážete splniť. Som presvedčená, že každý z nás si želá bývať v peknom prostredí. Verím, že s podporou nás všetkých sa nám toto želanie podarí splniť.

Milí spoluobčania,

prajem Vám šťastlivý rok 2017. Spoločne vytvárajme pohodu v rodinách, v susedských vzťahoch a medzi všetkými obyvateľmi našej obce. K tomu všetkému Vám želám pevné zdravie.

Milí spoluobčania,

ďakujem Vám, že ste prišli voliť 15.11.2014 starostu a poslancov OZ.

Veľmi si vážim Vašu prejavenú dôveru, ktorá ma zaväzuje, aby som vo funkcii starostky aj naďalej hájila a presadzovala záujmy našej obce a jejobyvateľov s najväčšou zodpovednosťou. Budem sa snažiť nesklamať Vás a byť tu pre Vás.

starostka obce Hôrky

Samospráva

Náhodný výber z galérie

Aktuálne počasie

dnes, pondelok 6. 12. 2021
slabé sneženie 2 °C -5 °C
utorok 7. 12. zamračené 0/-6 °C
streda 8. 12. takmer jasno 2/-7 °C
štvrtok 9. 12. sneženie 0/-2 °C

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Informácie od nás

Smart info

Dostávajte informácie z nášho webu prostredníctvom  e-mailov

Chcem sa zaregistrovať

Po Ut St Št Pia So Ne