Obec Hôrky
ObecHôrky

Mesiac úcty k starším

Opäť tu máme jeseň, mesiac október, kedy si pripomíname Medzinárodný deň starších. Všetko na svete môže človek zastaviť, čo však nezastaví, čo nikdy nespomalí, je čas. Staroba je znakom Božej priazne, prichádza pomaly, nenápadne a nedá sa jej vyhnúť.

Pandémia nás prinútila žiť zväčša izolovane, s mnohými obmedzeniami stretnutí, podania rúk, objatí v rodine, milej spoločnosti. No napriek tomu na Vás naši milí nezabúdame. Chceme vám pripomenúť, že si vážime statočnú prácu, ktorú ste vykonali. Úcta, láska, porozumenie, trpezlivosť a uznanie starších by sa mali premietať v našom každodennom živote ako samozrejmosť. Máme vo Vás vzácne poklady, v našom živote máte pevné miesto, vážime si, že Vás máme.

I tento rok sa žiaľ kvôli pandémii koronavírusu nemôžeme stretnúť s Vami osobne pri slávnostnom posedení, preto mi dovoľte, aby som aspoň touto cestou vyjadrila úctu Vám, naším spoluobčanom a popriala Vám z celého srdca, aby ste ešte veľa rokov pobudli v zdraví a v šťastí medzi svojimi najdrahšími a medzi nami všetkými! Nech je váš život naplnený spokojnosťou!

Pre pre každého z Vás vo veku od 62 rokov sme pripravili darček, ktorý si môžete vyzdvihnúť na obecnom úrade.

Buďte ešte dlhé roky medzi nami šťastní! V pokoji užívajte život v kruhu svojich najbližších. Nech je Vaša jeseň života pokojná a slnečná! Nech sú dni Vášho zrelého veku prepletené vďačnosťou nás všetkých!

Všetko dobré Vám zo srdca želá

Starostka obce Hôrky

Dátum vloženia: 19. 10. 2021 10:53
Dátum poslednej aktualizácie: 19. 10. 2021 11:59

Udalosti v obci

Náhodný výber z galérie

Aktuálne počasie

dnes, pondelok 6. 12. 2021
slabé sneženie 2 °C -5 °C
utorok 7. 12. zamračené 0/-6 °C
streda 8. 12. takmer jasno 2/-7 °C
štvrtok 9. 12. sneženie 0/-2 °C

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Informácie od nás

Smart info

Dostávajte informácie z nášho webu prostredníctvom  e-mailov

Chcem sa zaregistrovať

Po Ut St Št Pia So Ne