Výzva na kosenie

Vážení občania,

žiadame vás, aby ste si priestor v okolí vašich domov, pozemkov udržiavali kosením a ich čistením.

Vážení občania,

nakoľko máme v obci len jedného pracovníka na čiastočný úväzok, nie je možné zabezpečiť kosenie všetkých verejných priestranstiev.

Preto Vás žiadame, aby ste si priestor v okolí vašich domov, pozemkov udržiavali kosením a ich čistením.

Ďakujeme všetkým, ktorí už takto pomáhajú pri kosení verejných priestorov a aj každému, kto sa zapojí do zveľaďovania našej obce.

Taktiež vyzývame všetkých majiteľov pozemkov, aby si ich pravidelne kosili a zabránili tak šíreniu alergénov a zdržiavaniu sa zvierat vo vysokej tráve. Nepokosené pozemky znečisťujú susedné pozemky , upozorňujeme vlastníkov, nájomcov a užívateľov na povinnosť pravidelného udržiavania trávnatých plôch ich kosením.

Vytvorené: 12. 7. 2021
Posledná aktualizácia: 12. 7. 2021 09:37