Obsah

Výsledky 2. kola testovania v obci Hôrky

Typ: ostatné | náš tip
Výsledky 2. kola testovania v našej obci za oba dni: spolu 716 testov (509 sobota, 207 nedeľa). Pozitívne testy boli 2. 

       Na našom odbernom mieste bolo v 2. kole testovania otestovaných 716 ľudí - 509 v sobotu, 207 v nedeľu. Pozitívne testy boli 2. 

      Ďakujeme všetkým za bezproblémový priebeh 2.kola. Veríme, že aj údaje získané počas testovania na odberných miesta budú podkladom pre odborníkov na stanovenie najúčinnejšieho postupu v boji s COVID 19. 

      Za oba dni testovania ĎAKUJEM za dobre zvládnutú prácu príslušnikom ozbrojených síl, polície, zdravotníkom a administratívnym pracovníkom.  Ďalej však treba byť dôsledný v dodržiavaní opatrení - rúško, odstupy, hygiena, aby sme sa mohli už možno na vianočné sviatky volnejšie nadýchnuť.   

 

Erika Mojáková, starostka obce


Vytvorené: 15. 11. 2020
Posledná aktualizácia: 15. 11. 2020 20:33
Autor: Správce Webu