VÝJAZDOVÉ OČKOVANIE

Žilinský samosprávny kraj pripravil možnosť osobám, ktoré prejavia záujem byť zaočkovaní výjazdovou očkovacou skupinou priamo v príslušnej obci.

Každá obec /mesto získa unikátny prístup do systému pre evidenciu svojich občanov.

Je možné nahlásiť aj takých obyvateľov, ktorí sú mladší ako 60 rokov, ak nemajú možnosť sa bežne prihlásiť na očkovanie cez NCZI, či dostaviť na očkovanie do mesta.

Zaočkovať bude možné aj tých, ktorí nahláseným občanom na očkovanie budú zabezpečovať doprovod.

Je možné, že niektoré obce sa spoja, pretože je potrebné z hľadiska efektívnosti, aby na jednom mieste bolo aspoň 100 záujemcov o očkovanie.

V prípade záujmu je potrebné prihlásiť sa na obecnom úrade, kde bude vytvorený predbežný zoznam záujemcov o očkovanie.

Prihlásiť sa môžete na:

č.t. 0415662632 alebo e-mailom na: obec@obechorky.sk