Obsah

Vianočné prianie

Typ: ostatné | náš tip
Milí spoluobčania!

Dovoľte mi prihovoriť sa  Vám v čase najkrajších sviatkov pokoja, lásky a porozumenia. Vianočné sviatky sú obdobím, na ktoré netrpezlivo čakáme, lebo ich čaro a výnimočnosť nás napĺňajú pocitmi šťastia, pohody a harmónie. Vianočné sviatky v každom z nás upevňujú základné ľudské hodnoty, sú obdobím, keď sa každý snaží byť s blízkymi, keď si uvedomujeme silu priateľstva, lásky, úcty a obetavosti, keď si spomíname na tých, čo už nie sú s nami. V dušiach nech sa nám rozhostí krásny pocit a Štedrý večer nech zanechá v našich srdciach stopu pohody a radosti. Skúsme každý nasledujúci deň prežiť lepšie, plnohodnotnejšie a spoločne si nechajme naplniť srdcia Božím pokojom, nezabudnime na ľudskosť, toleranciu, vzájomnú pomoc a porozumenie.
Dovoľte mi poďakovať sa všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom prispievali k zveľaďovaniu našej obce, obohateniu jej kultúrneho a duchovného života. Svojou každodennou prácou dokazujete, že Vám na našej obci záleží. Prajem Vám všetkým, aby ste boli obklopení ľuďmi, ktorí Vás majú radi a ste pre nich dôležití. Prajem Vám, aby ste mali rodinu, na ktorú sa môžete kedykoľvek obrátiť a spoľahnúť. Susedov, ktorí pomôžu a priateľov, ktorí sa s vami podelia o každodenné starosti a radosti.
Milí spoluobčania,
želám Vám všetkým požehnané vianočné sviatky, nech ticho Vianoc nás všetkých naplní pravým pokojom, radosťou, láskou, zdravím a božím požehnaním po celý nový rok.
 Želám Vám všetkým, nielen v mojom mene, ale aj v mene zamestnancov obecného úradu a poslancov obecného zastupiteľstva v roku 2020 viac krajších dní, viac lásky, pevného zdravia a Božieho požehnania.

Erika Mojáková
starostka obce


Vytvorené: 24. 12. 2019
Posledná aktualizácia: 24. 12. 2019 16:08
Autor: Správce Webu