Pozvánka na prednášku

Typ: ostatné
Obec Hôrky srdečne pozýva na prednášku - Kompostovanie v kompostéroch, ktorá sa uskutoční dňa 07.11.2018 o 17.30 hod v Kultúrnom dome vo Hôrkach.
Obec Hôrky uspela v rámci výzvy na realizáciu projektu kompostovania a predchádzania vzniku biologicky rozložiteľného odpadu na jej území a na tento účel získala z Kohézneho fondu dotáciu.
Obec zabezpečí distribúciu kompostérov do domácností. Získanie kompostéra do svojej záhradky je v rámci projektu podmienená trvalým pobytom v obci Hôrky a účasťou na prednáške KOMPOSTOVANIE V KOMPOSTÉROCH, na ktorú vás srdečne pozývame v stredu 7. novembra o 17.30 do kultúrneho domu vo Hôrkach.

Pozvánka na prednášku

Obec Hôrky uspela v rámci výzvy na realizáciu projektu kompostovania a predchádzania vzniku biologicky rozložiteľného odpadu na jej území a na tento účel získala z Kohézneho fondu dotáciu.
Obec zabezpečí distribúciu kompostérov do domácností. Získanie kompostéra do svojej záhradky je v rámci projektu podmienená trvalým pobytom v obci Hôrky a  účasťou na prednáške KOMPOSTOVANIE  V KOMPOSTÉROCH     tu ku stiahnutiu

Prílohy

Vytvorené: 23. 10. 2018