OZNAM - Jesenný zber elektroodpadu

Typ: ostatné
Obecný úrad oznamuje, že v dňoch od 17.09.2018 do 24.09.2018 bude v našej obci prebiehať jesenný zber elektro-odpadu, a to :
Chladničky, Mrazničky, Práčky, Umývačky riadu, Sporáky a rúry na pečenie, Elektrické sporáky, Mikrovlnné rúry, Elektrické radiátory, Elektrické ventilátory, Vysávače, Žehličky a iné spotrebiče na žehlenie, Hriankovače, Fritézy, Tlačiarne, Osobné počítače, Monitory, Klávesnice, Príslušenstvo k počítačom (myš a pod.), Reproduktory, Notebooky, Kopírovacie zariadenia, Elektrické písacie stroje, Kalkulačky, Telefónne prístroje, Rozhlasové prijímače, Televízne prijímače, Videokamery, Videorekordéry, Vŕtačky, Pílky, Šijacie stroje, Kosačky, Termostaty, Prístroje na meranie, váženie alebo nastavovanie pre domácnosť, a pod.,batérie a akumulátory.
Vyradený elektro-odpad je možné doniesť na Obecný úrad počas úradných hodín v dňoch od 17.09.2018 do 24.09.2018.

S pozdravom

Vytvorené: 14. 9. 2018