Odovzdávanie kompostérov

ODOVZDÁVANIE KOMPOSTÉROV

bude v sobotu 30.marca v čase od 10.00 – 12.00 hod v garáži pri futbalovom ihrisku.

Vážení občania,

ODOVZDÁVANIE KOMPOSTÉROV

bude v sobotu 30.marca v čase od 10.00 – 12.00 hod v garáži pri futbalovom ihrisku.

K prebratiu je potrebné mať občiansky preukaz a protokol o prebratí kompostéra, kompostér Vám bude vydaný na základe tohto protokolu. Pridelenie kompostéra je podmienené trvalým pobytom v obci, podpísaním protokolu k prebratiu kompostéra a vysporiadaním finančných záväzkov voči obci – žiadne nedoplatky.

Protokol k prebratiu kompostéra môžete podpísať v pracovných dňoch na Obecnom úrade, k podpísaniu je potrebné mať občiansky preukaz.

Vytvorené: 29. 3. 2019
Posledná aktualizácia: 29. 3. 2019 11:51