Od 22. marca bude okres okresu Žilina v IV. stupni varovania podľa COVID AUTOMATu

Pravidlá pre čierny okres:

- zatvorené materské, základne, aj stredné školy – samospráva ich môže otvoriť po odporúčaní regionálneho hygienika

- na cestu do práce je potrebný negatívny test nie starší ako sede

Obec Hôrky ako zriaďovateľ Základnej školy s materskou školou, Ul. Hlavná 200/15, Hôrky na základe zhoršujúcej sa epidemickej situácie ROZHODOL s účinnosťou od 22.03.2021 o mimoriadnom prerušení prevádzky materskej školy a prerušení prezenčného vyučovania v základnej škole okrem:

a. materskej školy pre deti zákonných zástupcov pracujúcich v kritickej infraštruktúre (zdravotnícky personál, policajti, hasiči, vojaci, zamestnanci sociálnych zariadení, zamestnanci strategických podnikov, pracovníci predajní so životne nevyhnutnými potrebami)

b. základnej školy na prvom stupni pre žiakov, ktorí sú deťmi zákonných zástupcov pracujúcich v kritickej infraštruktúre (zdravotnícky personál, policajti, hasiči, vojaci, zamestnanci sociálnych zariadení, zamestnanci strategických podnikov, pracovníci predajní so životne nevyhnutnými potrebami).

Týmto rozhodnutím sa mimoriadne prerušuje školské vyučovanie v ZŠ, MŠ a zároveň riaditeľ školy, zabezpečí žiakom dištančné vzdelávanie.

Vytvorené: 17. 3. 2021
Posledná aktualizácia: 17. 3. 2021 09:45