Nábor pre Dobrovoľný hasičský zbor Hôrky

Typ: ostatné
Záujemcovia o členstvo v DHZ Hôrky sa môžu osobne informovať na Obecnom úrade Hôrky.

Obec Hôrky a Dobrovoľný hasičský zbor (DHZ) obce Hôrky týmto oslovuje mladých ľudí so zápalom pre dobrovoľnú prácu v hasičskom zbore.Členom DHZ môže byť osoba staršia ako 18 rokov (bezúhonný, dobrý zdravotný stav, technická zručnosť), ktorá nemusí mať trvalý pobyt na území obce Hôrky.Záujemcovia o členstvo v DHZ sa môžu osobne informovať na Obecnom úradeHôrky.

Erika Mojáková                                                                                                                               starostka obce

Vytvorené: 26. 8. 2019
Posledná aktualizácia: 26. 8. 2019 13:39