Obsah

Hlasovanie za našu ZŠ

Typ: ostatné | náš tip
ZŠ s MŠ Hôrky sa zapojila do súťaže „O2 Športová akadémia Mateja Tótha“. Súťaž končí 19.12.2020 a škola má možnosť získať trénera na 1 rok pre skupinu detí z 1. stupňa, ale aj nové vybavenie telocvične a osvojíme si nové metódy výuky, ktoré sa dajú uplatniť aj mimo telesnej výchovy.

ZŠ s MŠ Hôrky sa zapojila do súťaže „O2 Športová akadémia Mateja Tótha“. Súťaž končí 19.12.2020 a škola má možnosť získať trénera na 1 rok pre skupinu detí z 1. stupňa, ale aj nové vybavenie telocvične a osvojíme si nové metódy výuky, ktoré sa dajú uplatniť aj mimo telesnej výchovy. Výhra tak bude pre školu významným prínosom.

K dnešnému dňu sme v našej kategórii na 1. mieste, ale neustále nás dobieha ZŠ v Bobrovci, ktorá má na víťazstvo tiež zálusk. Preto by sme Vás všetkých chceli požiadať o podporu. Sme 4 spádové obce a aktívnym zapojením obyvateľov máme šancu na jednoznačné víťazstvo. Je však potrebné denne hlasovať na stránke Akadémie Mateja Tótha. Hlasovanie je BEZPLATNÉ!!! Denne môžete našej škole poslať až 2 hlasy z jedného telefónneho čísla.

A ako hlasovať? 

Skopírujte tento odkaz do vyhľadávača:

https://soda.o2.sk/pribehy/viac-pohybu-pre-deti/pohyb-zlepsuje-nielen-pohybovu-zdatnost-deti-ale-aj-ich-pozornost/

Na konci článku máte odkaz: Využiť bonusový hlas. Keď naň kliknete, presmeruje Vás to priamo na stránku, na ktorej hlasujeme.

  • Nápíšte do Názvu školy slovo "Hôrky". Kliknite na našu školu.
  • Pokiaľ všetko prebehlo OK, mali by ste mať v ponuke Hlasovať (2 hlasy).
  • Následne je potrebné zadať telefónne číslo, na ktoré bude zaslaný overovací kód. Zaškrtnite Súhlas so spracovaním osobných údajov a kliknite na odkaz Potvrdiť.
  • Príde Vám na zadané telefónne číslo kód, ktorý je potrebné na stránku zadať. Pokiaľ nechcete overovať svoje číslo každý deň, zadajte aj heslo. Odoslaním pošlete našej škole 2 hlasy.
  • UROBTE TAK KAŽDÝ DEŇ!!!!

Podporte nás čo najväčším počtom hlasov a pridajte sa k našej hlasovacej komunite, ktorá bojuje už viac ako mesiac! Ide o dobrú vec pre našu a vašu školu, tak nech naša snaha nevyjde navnivoč. ĎAKUJEME!!!


Vytvorené: 3. 12. 2020
Posledná aktualizácia: 3. 12. 2020 11:05
Autor: Správce Webu