Obsah

Deň Zeme - vyčistíme našu obec

Typ: ostatné | náš tip
DEŇ ZEME

je deň venovaný Zemi, koná sa 22. apríla. Je potreba si uvedomiť, že zemské zdroje nie sú nevyčerpateľné, a preto sa treba venovať otázkam životného prostredia a spoločne ho chrániť.

 

Vážení spoluobčania,

sviatok Dňa Zeme je i tento rok opäť ovplyvnený koronavírusom. V súčasnej dobe, keď je pretrvávajúca krízová situácia, akou je pandémia koronavírusu, sú zrušené spoločné stretnutia ľudí, ktorým nie je ľahostajné životné prostredie a život na Zemi. To však nebráni tomu, aby sme sa individuálne zapojili na ochranu životného prostredia.

Týmto VYZÝVAME všetkých, ktorým záleží na našej obci, aby počas prechádzok v prírode vyzberali odpad nachádzajúci sa v nej a nechali ho na stanovištiach určených obcou, za dodržania všetkých bezpečnostných opatrení v súvislosti s koronavírusom.

Vrecia, jednorázové rukavice a ochranné rúška všetkým dobrovoľníkom poskytneme na obecnom úrade, č.t.: 0415662604.

Erika Mojáková

starostka obce

 


Vytvorené: 13. 4. 2021
Posledná aktualizácia: 13. 4. 2021 20:06
Autor: Správce Webu