Úspechy našich strelcov

Typ: ostatné
13.-15. apríla 2018 v obci Svätý Peter na Majstrovstvách SR  v športovej streľbe zo vzduchových zbraní naši strelci opäť úspešní!

Naši strelci zo Športovo streleckého klubu Hôrky opäť úspešne reprezentovali našu obec 13.-15. apríla 2018 v obci Svätý Peter na Majstrovstvách SR  v športovej streľbe zo vzduchových zbraní. Získali šesť titulov majstrov Slovenska, štyri umiestnenia na striebornej priečke a dvakrát bronz. Na dosiahnutých výsledkoch majú zásluhu tréneri ŠSK Hôrky pod vedením trénerov p. Ondrej Grečnár,  p. Miroslav Grečnár. a p. Rudolf Grečnár.

Víťazom srdečne gratulujeme a prajeme veľa ďaľších úspechov.

Vytvorené: 30. 4. 2018
Posledná aktualizácia: 30. 4. 2018 11:06